CAMRY Тостер сендвич ЦР 3023

CAMRY Тостер сендвич ЦР 3023

CAMRY Тостер сендвич ЦР 3023

1,999 ден

Има

1,999 ден

Достапност: Има SKU: 180028

Опис

CAMRY Тостер сендвич ЦР 3023

 

Моќност 1500 W
Нелепливи плочи за полесно чистење
Прави осум триаголник сендвичи
Куќиште отпорно на топлина
Термостат – контрола на процесот на печење
Можност да се чува во исправена положба
Индикаторска светилка за вклучено и спремно за работа

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: