-18%

CAMRY Пегла на пареа ЦР 5018

CAMRY Пегла на пареа ЦР 5018

CAMRY Пегла на пареа ЦР 5018

2,199 ден 1,799 ден

Има

2,199 ден 1,799 ден

Достапност: Има SKU: 180077

Опис

CAMRY Пегла на пареа ЦР 5018

 

Моќност: 3000 W
Капацитет на садот за вода: 320 мл
Керамичка навлака на плоча
Вертикално пеглање
Систем за само чистење
Систем против создавање на каменец
Систем против капење
Автоматско исклучување

Функции:

*Anti-Drip е функција која се користи за пегање на ниска температура за да не дојде до оставање на дамки на облеката.
*Можноста за вертикално пеглање.
Идеална за пеглање на завеси кои се веќе поставени
Или пак да ги направите последните корекции на облеката што е на закачалка
*Anti-Calc е специјален филтер што ја омекнува водата. Овој филтер е траен и нема потреба да се заменува.
*Self-cleaning – Функцијата за самочистење,
Функција која овозможува да се отстранат сите соли и минерали што се
наталожени во комората за пареа за време на пеглањето, тоа значително го продолжува животниот век на уредот.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: