-15%

CAMRY Патна пегла на пареа ЦР 5024

CAMRYПатна пегла на пареа ЦР 5024

CAMRY Патна пегла на пареа ЦР 5024

1,299 ден 1,099 ден

Има

1,299 ден 1,099 ден

Достапност: Има SKU: 180079

Опис

CAMRY Патна пегла на пареа ЦР 5024

 

Моќност: 1500 W
Не леплива плоча
Рачка на преклопување
Прилагодување на температира

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: