CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Црн

-16%

CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Црн

CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Црн

CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Црн

1,289 ден 1,089 ден

Има

1,289 ден 1,089 ден

Достапност: Има SKU: 180012

Опис

CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Црн

Опис: Моќност: 2200 W
Максималне капацитет: 1.7L
Минмален капацитет: 0.5 L
Скриен грејач
Показател на нивото на водата
Филтер што запира наноси на калциум
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Ротациона база за 360 степени, со рамно дно
Контролна ламба
Компактно постоље со простор за складирање на кабелот

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: