CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Бел

-16%

CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Бел

CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Бел

CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Бел

1,289 ден 1,089 ден

Има

1,289 ден 1,089 ден

Достапност: Има SKU: 180011

Опис

CAMRY Електричен бокал ЦР 1255 Бел

Опис: Моќност: 2200 W
Максималне капацитет: 1.7L
Минмален капацитет: 0.5 L
Скриен грејач
Показател на нивото на водата
Филтер што запира наноси на калциум
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Ротациона база за 360 степени, со рамно дно
Контролна ламба
Компактно постоље со простор за складирање на кабелот

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: