-14%

CAMRY Електричен бокал ЦР 1253

CAMRY Електричен бокал ЦР 1253

CAMRY Електричен бокал ЦР 1253

2,799 ден 2,399 ден

Out of stock

2,799 ден 2,399 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180013

Опис

CAMRY Електричен бокал ЦР 1253

Опис: Моќност: 2200 W
Максималне капацитет: 1.7L
Минмален капацитет: 0.5 L
Температурен опсег 60,70,80,90°C
Оддржување на температжура за 2h на 85°C
Менувач на бои
Скриен грејач од не’рѓосувачки челик
Термички осигурувач
Показател на нивото на водата
Филтер што запира наноси на калциум
Прекинувач за капакот на отворање
Звучен сигнал при стартување и по исклучување
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Ротациона база за 360 степени, со рамно дно
Контролна ламба
Компактно постоље со простор за складирање на кабелот

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: