BUSTO Кроасан со лешник XXL 110gr

BUSTO Кроасан со лешник XXL 110gr

BUSTO Кроасан со лешник XXL 110gr

25 ден

Out of stock

25 ден

BUSTO Кроасан со лешник XXL 110gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 071559

Опис

BUSTO Кроасан со лешник XXL 110gr

Опис: Бусто кроасан со лешник ХХL- вкусен производ со арома на путер направен по италијански рецепт

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  Означено на пакувањето.

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: