BUSTO Кроасан јагода и какао XXL 110gr

BUSTO Кроасан јагода и какао XXL 110gr

BUSTO Кроасан јагода и какао XXL 110gr

BUSTO Кроасан јагода и какао XXL 110gr

25 ден

Out of stock

25 ден

BUSTO Кроасан јагода и какао XXL 110gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 071557

Опис

BUSTO Кроасан јагода и какао XXL 110gr

Опис: XXL Кроасан јагода и какао.

Нето: 110gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Р.С. Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: