Дупчалка SID Popular P-817

Бушилка SID Popular P-817

Дупчалка SID Popular P-817

152 ден

Има

152 ден

Dupcalka СИД Популар П-817

Достапност: Има SKU: 6001491

Опис

Дупчалка SID Popular P-817

 

Рачна дупчалка за хартија, моќност на дупчење 2,0 mm, растојание меѓу дупки  80 mm, дијаметар на дупка 5,5 mm.

 

Состав: Метал, пластика.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 4895114138734

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: