Дупчалка SID Popular P-811

Дупчалка SID Popular P-811

Дупчалка SID Popular P-811

138 ден

Има

138 ден

Dupcalka СИД Популар П-811

Достапност: Има SKU: 6005241

Опис

Дупчалка SID Popular P-811

 

Рачна дупчалка за хартија,  моќност на дупчење 3.0 mm, растојание меѓу дупки 80 mm, дијаметар на дупка 5.5 mm.

 

Состав: Meтал, пластика.

 

Земја на потекло:  Кина

 

Баркод: 4895114138130

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: