Дупчалка SID P-865

Бушилка SID P-865

Дупчалка SID P-865

1,299 ден

Има

1,299 ден

Dupcalka СИД-865

Достапност: Има SKU: 6000264

Опис

Дупчалка SID P-865

 

Рачна дупчалка за хартија,  моќност на дупчење 6.5 mm, растојание меѓу дупки 80 mm, дијаметар на дупка 5.5 mm.

 

Состав: Meтал, пластика.

 

Земја на потекло:  Кина

 

Баркод: 4895114138611

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: