Дупчалка SID Deluxe P-830

Бушилка SID Deluxe P-830

Дупчалка SID Deluxe P-830

327 ден

Има

327 ден

Dupcalka СИД Делукс П-830

Достапност: Има SKU: 6001492

Опис

Дупчалка SID Deluxe P-830

 

Рачна дупчалка за хартија,  моќност на дупчење 3.0 mm, растојание меѓу дупки 80 mm, дијаметар на дупка 5.5 mm.

 

Состав: Meтал, пластика.

 

Земја на потекло:  Кина

 

Баркод: 4895114138307

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: