BUCEN KOZJAK Овчо кисело млеко 400gr

BUCEN KOZJAK Овчо кисело млеко 400gr

BUCEN KOZJAK Овчо кисело млеко 400gr

BUCEN KOZJAK Овчо кисело млеко 400gr

55 ден

Out of stock

55 ден

BUCEN KOZJAK Овчо кисело млеко 400gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 057131

Опис

BUCEN KOZJAK Овчо кисело млеко 400gr

Опис: Овчо кисело млеко.

Состав: Пастеризирано овчо млеко со додаток на стартер култура.

Просечна содржина на 100 g: енергетска вредност 402kJ; 96kcal, масленост 6,0 g, јаглени хидрати 4,2 g, белковини 5,3 g, калциум 190 mg.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: