BUCEN KOZJAK Јогурт 1l

BUCEN KOZJAK Јогурт 1l

BUCEN KOZJAK Јогурт 1l

59 ден

Out of stock

59 ден

BUCEN KOZJAK Јогурт 1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 047734

Опис

BUCEN KOZJAK Јогурт 1l

Опис: Јогурт 3,2 масленост

Нето: 1l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањeто

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: