BUCEN KOZJAK Јогурт 0,5l

BUCEN KOZJAK Јогурт 0,5l

BUCEN KOZJAK Јогурт 0,5l

33 ден

Out of stock

33 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 047735

Опис

BUCEN KOZJAK Јогурт 0,5l

Опис: Јогурт 3,2% масленост

Нето: 0.5l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањeто

Земја на потекло: Р.С.Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: