BU TRENDI Parfum deo natural 75ml

BU TRENDI Parfum deo natural 75ml

BU TRENDI Parfum deo natural 75ml

263 ден

Има

263 ден

BU TRENDI Parfum deo natural 75ml

 

Достапност: Има SKU: 022462

Опис

BU TRENDI Parfum deo natural 75ml

Опис: BU TRENDI Натурал спреј стакло.
Модерни мирисни комбинации со акцент на муск кои предизвикуваат врвно искуство.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 75ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Франција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: