BU SET Trendy тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

BU SET Trendy тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

BU SET Trendy тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

BU SET Trendy тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

475 ден

Out of stock

475 ден

BU SET Trendy тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

Достапност: Нема на залиха SKU: 018113

Опис

BU SET Trendy тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

Опис: BU SET Trendy тоалетна вода 50ml+DEO ПОДАРОК.

Модерни ирисни комбинации со акцент на муск кои предизвикуваат врвно искуство.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 50ml+DEO ПОДАРОК

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: