BU HEARTBEAT Tоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

BU HEARTBEAT Tоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

BU SET Hartbit тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

BU HEARTBEAT Tоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

475 ден

Out of stock

475 ден

BU SET Hartbit тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

Достапност: Нема на залиха SKU: 019028

Опис

BU SET Hartbit тоалетна вода 50мл+DEO ПОДАРОК

Опис: BU SET Hartbit тоалетна вода 50ml+DEO ПОДАРОК. Тоалетна вода со ориентално – овошни мирисни комбинации со акцент на ванила кои ја будат топлината и нежноста.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 50ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: