BRUSCHETTE MARETTI Павлака и кромид 70gr

BRUSCHETTE MARETTI Павлака и кромид 70gr

BRUSCHETTE MARETTI Павлака и кромид 70gr

BRUSCHETTE MARETTI Павлака и кромид 70gr

29 ден

Out of stock

29 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 070837

Опис

BRUSCHETTE MARETTI Павлака и кромид 70gr

Опис:  Брускети марети павлака и кромид

Нето: 70gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Бугарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: