BRUMI Корнфлекс 250gr

BRUMI Корнфлекс 250gr

BRUMI Корнфлекс 250gr

BRUMI Корнфлекс 250gr

82 ден

Има

82 ден

Достапност: Има SKU: 075289

Опис

Опис:  BRUMI Корнфлекс.

Корнфлекс со 8 витамини.

Состав: Брашно 74%,  пченка, шеќер, сируп од слад од јачмен и јачмен, сончогледово масло, сол, ароми, емулгатор, лецитини, производ може да содржи млеко.

Нето: 250gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: