Брисач за под Арни Л-400 со дршка

Брисач за под Арни Л-400 со дршка

Брисач за под Арни Л-400 со дршка

Брисач за под Арни Л-400 со дршка

247 ден

Има

247 ден

Достапност: Има SKU: 502040

Опис

Брисач за под Арни Л-400 со дршка

Опис:Брисач за под Арни Л-400 со дршка

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: