BREGAL Вилушки ПВЦ 20/1

BREGAL Вилушки ПВЦ 20/1

BREGAL Вилушки ПВЦ 20/1

23 ден

Има

23 ден

BREGAL Вилушки ПВЦ 20/1

Достапност: Има SKU: 033261

Опис

Опис: BREGAL Вилушки ПВЦ .

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 20/1

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: