BREGAL Украсна кеса за вино

BREGAL Украсна кеса за вино

BREGAL Украсна кеса за вино

BREGAL Украсна кеса за вино

19 ден

Out of stock

19 ден

BREGAL Украсна кеса за вино

Достапност: Нема на залиха SKU: 036415

Опис

BREGAL Украсна кеса за вино

Опис:  Украсна кеса за вино.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1 парче

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: