BREGAL Плинско решо

BREGAL Plinsko reso

BREGAL Плинско решо

319 ден

Има

319 ден

Достапност: Има SKU: 037709

Опис

BREGAL Плинско решо

Опис: BREGAL плинско решо.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло:  Турција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: