BREGAL Лажици роденденски ПВЦ 10/1

BREGAL Лажици роденденски ПВЦ 10/1

Лажици роденденски пвц 10_1

BREGAL Лажици роденденски ПВЦ 10/1

37 ден

Има

37 ден

BREGAL Лажици роденденски ПВЦ 10/1

Достапност: Има SKU: 074680

Опис

BREGAL Лажици роденденски ПВЦ 10/1

Опис: Лажици роденденски пвц

Состав:Пвц.

Нето: 10/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: