BREGAL Чинии хартиени 14*20 20/1

BREGAL Чинии хартиени 14*20 20/1

BREGAL Чинии хартиени 14*20 20/1

BREGAL Чинии хартиени 14*20 20/1

24 ден

Има

24 ден

BREGAL Чинии хартиени 14*20

Достапност: Има SKU: 039214

Опис

BREGAL Чинии хартиени 14*20 20/1

Опис: BREGAL Чинии хартиени 14*20.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 20/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: