BREGAL Хартиени роденденски чаши во боја 10/1

BREGAL Хартиени роденденски чаши во боја 10/1

BREGAL Casi Rodendenski vo boja 10_1 Hartieni

BREGAL Хартиени роденденски чаши во боја 10/1

29 ден

Има

29 ден

BREGAL Хартиени роденденски чаши во боја 10/1

Достапност: Има SKU: 026016

Опис

BREGAL Хартиени роденденски чаши во боја 10/1

Опис: харитени чаши роденденски во боја
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 10/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: