BREGAL Чаши пластични мали 100/1

BREGAL Чаши пластични мали 100/1

BREGAL Чаши пластични мали 100/1

70 ден

Out of stock

70 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 039211

Опис

BREGAL Чаши пластични мали 100/1

Опис: Брегал
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100/1 мали
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: