-50%

BREF WC GEL Floral ocean 700ml

BREF WC GEL Floral ocean 700ml 

BREF WC GEL Floral ocean 700ml

129 ден 65 ден

Out of stock

129 ден 65 ден

Понудата истекува за:
5Дена21Саати07Минути04Секунди
Достапност: Нема на залиха SKU: 067072

Опис

BREF WC GEL Floral ocean 700ml

Опис: Средство за WC школка
Ефикасно ги отстранува дамките, варовникот и помага во одржување на хигиенската чистота и свежина подолго време. 100% отстранувач на варовник. Со мирис на цвеќиња.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: