BREF POWER ACTIVE DUO Pine Освежувач

BREF POWER ACTIVE DUO Pine Освежувач

BREF POWER ACTIVE DUO Pine Освежувач

129 ден

Има

129 ден

Достапност: Има SKU: 028310

Опис

BREF POWER ACTIVE DUO Pine Освежувач

Опис:Бреф дуо актив освежувач со мирис на борова шума

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: