BREF DUO ACTIVE ORIGINAL Лимон освежувач 50gr

BREF DUO ACTIVE ORIGINAL Лимон освежувач 50gr

BREF DUO ACTIVE ORIGINAL Лимон освежувач 50gr

BREF DUO ACTIVE ORIGINAL Лимон освежувач 50gr

129 ден

Има

129 ден

Достапност: Има SKU: 035610

Опис

BREF DUO ACTIVE ORIGINAL Лимон освежувач 50gr

Опис: Бреф дуо актив оригинал освежувач

Нето:50gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: