BRAVO PREMIUM Кафе 100gr

BRAVO PREMIUM Кафе 100gr

BRAVO PREMIUM Кафе 100gr

43 ден

Има

43 ден

BRAVO PREMIUM Кафе 100gr

Достапност: Има SKU: 010182

Опис

BRAVO PREMIUM Кафе 100gr

Опис: Кафе браво премиум.

Состав: Печено и мелено кафе 100%.

Нето: 100gr

Се препорачува да се чува во затворен сад.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: