BRAVO CLASSIC Кафе 200gr

BRAVO Кафе 200gr

BRAVO CLASSIC Кафе 200gr

72 ден

Има

72 ден

BRAVO CLASSIC Кафе 200gr

Достапност: Има SKU: 010188

Опис

BRAVO CLASSIC Кафе 200gr

Опис: Кафе браво класик.

Состав: мешавина од рио минас, шери и јава кафе.

Нето: 200gr

Се препорачува да се чува во затворен сад.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: