BOUNTY Чоколадо 57gr

BOUNTY Чоколадо 57gr

BOUNTY Чоколадо 57gr

32 ден

Има

32 ден

BOUNTY Чоколадо 57gr

 

Достапност: Има SKU: 011591

Опис

BOUNTY Чоколадо 57gr

 

Состав: Шеќер, исушен кокосов орев 21%, гликозен сируп, какао путер, какао маса, обезмастено млеково прав, емулгатори ( соја лецитен, Е471),лактоза, млечна мастсурутка во прав,( од млеко), овлажнувал ( глицерол), сол, природен екстракт од ванила.

 

Да се чува на суво и ладно место.

 

Нето: 57gr

 

Баркод: 40111216

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: