BOSCH SANABELLE Sensitive ПИЛЕШКО 10kg

BOSCH SANABELLE Sensitive ПИЛЕШКО 10kg

sensitive

BOSCH SANABELLE Sensitive ПИЛЕШКО 10kg

3,600 ден

Има

3,600 ден

Sanabelle Sensitive со Пилешко се карактеризира со:

– 25% месо од живина

– 5% свеж црн дроб

– без глутен *

(* може да содржи траги од зрна што содржат глутен)

Достапност: Има SKU: 10004658

Опис

(за чуствителни мачки од 12-тиот месец)

Sanabelle Sensitive со Пилешко месо е специјално развиена за хранливо чувствителни мачки со деликатни стомаци и дигестивни системи. Sanabelle Sensitive со Пилешко има висока густина на хранливи материи, извонредна употребливост и одлична сварливост, при што барањата за храна се значително намалени, со што се намалува притисокот врз цревниот тракт. Високиот процент на животински протеини од живина му дава на производот исклучителено квалитетни протеини и одличен вкус (прифаќање).

Sanabelle Sensitive со Пилешко се карактеризира со:

– 25% месо од живина

– 5% свеж црн дроб

– без глутен *

(* може да содржи траги од зрна што содржат глутен)

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: