BOSCH SANABELLE Sensitive ЈАГНЕШКО 10kg

BOSCH SANABELLE Sensitive ЈАГНЕШКО 10kg

sensitive

BOSCH SANABELLE Sensitive ЈАГНЕШКО 10kg

3,700 ден

Има

3,700 ден

Sanabelle Sensitive со Јагнешко се карактеризира со:

– 25% месо од живина и јагне

– 5% свеж црн дроб

– без глутен *

(* може да содржи траги од зрна што содржат глутен)

Достапност: Има SKU: 10004659

Опис

(за чуствителни мачки од 12-тиот месец)

Sanabelle Sensitive со Јагнешко месо е специјално развиен за хранливо чувствителни мачки со деликатни стомаци и дигестивни системи. Sanabelle Sensitive со Јагнешко има висока густина на хранливи материи, одлична употребливост и извонреден вкус, значително намалување на барањата за храна и намалување на притисокот врз цревниот тракт. Користењето на јагнешко месо го прави производот особено лесно да се вари и вкусен.

Sanabelle Sensitive со Јагнешко се карактеризира со:

– 25% месо од живина и јагне

– 5% свеж црн дроб

– без глутен *

(* може да содржи траги од зрна што содржат глутен)

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: