BOSCH SANABELLE Hair & Skin (персијанер) 10kg

BOSCH SANABELLE Hair & Skin (персијанер) 10kg

hair and skin

BOSCH SANABELLE Hair & Skin (персијанер) 10kg

4,200 ден

Има

4,200 ден

BOSCH SANABELLE Hair & Skin (персијанер) 10kg

Достапност: Има SKU: 10004663

Опис

(за чуствителни мачки од 12-тиот месец)

Sаnabelle Hair and Skin е комплетна храна за возрасни мачки специјално наменета за подобрување на квалитетот на влакното. Високата содржина на вредни масла и масти овозможува елегантно, сјајно и еластично крзно. Комбинацијата на витамини и минерали што се користат во Sаnabelle Hair and Skin, исто така, го поддржува позитивниот ефект на кожата и влакното и затоа е особено погодна за чистокрвни мачки.

 

Sаnabelle Hair and Skin се карактеризира со:

– есенцијални масни киселини

– 20 % месо од живина

– 5% свеж црн дроб

– без глутен *

– за чистокрвни мачки постари од 12 месеци

(* може да содржи траги од зрна што содржат глутен)

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: