BOSCH SANABELLE Adult ПАСТРМКА 10kg

BOSCH SANABELLE Adult ПАСТРМКА 10kg

pastrmka

BOSCH SANABELLE Adult ПАСТРМКА 10kg

3,550 ден

Има

3,550 ден

Sanabelle Adult со пастрмка се карактеризира со:

– 25% месо од живина

– 5% свеж црн дроб

– без глутен *

(* може да содржи траги од зрна што содржат глутен)

Достапност: Има SKU: 10004762

Опис

(за мачки од 12-тиот месец)

Sanabelle Adult со пастрмка е лесно сварлива и вкусна комплетна храна за соодветна исхрана на возрасни мачки. Како специјален извор на протеини, пастрмката обезбедува одличен вкус на храната, истовремено обезбедувајќи исклучителен квалитет на протеини.

Sanabelle Adult со пастрмка се карактеризира со:

– 25% месо од живина

– 5% свеж црн дроб

– без глутен *

(* може да содржи траги од зрна што содржат глутен)

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: