BOSCH REPRODUCTION 7.5kg

reproduction

BOSCH REPRODUCTION 7.5kg

1,700 ден

Има

1,700 ден

REPRODUCTION се карактеризира:

  • Оптимален развој на фетусот
  • Го потпомага создавањето на млеко кај кучките доилки
  • Високо сварливи протеини од живина
Достапност: Има SKU: 10004638

Опис

BOSCH REPRODUCTION

(храна за скучни и кучки доилки)

(Без пченица + Имунолошки комлекс)

BOSCH REPRODUCTION  е единствена храна наменета за кучки од својата петта недела на бременоста и кучки што дојат. Специфичниот рецепт овозможува оптимален развој на фетусот и долгорочно производство на млеко на доилка за да обезбеди оптимален развој и виталноста на кученцата.

 

REPRODUCTION се карактеризира:

  • Оптимален развој на фетусот
  • Го потпомага создавањето на млеко кај кучките доилки
  • Високо сварливи протеини од живина

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: