BOSCH PUPPY 7.5kg (стартер)

BOSCH PUPPY 7.5kg (стартер)

bosch puppy milk

BOSCH PUPPY 7.5kg (стартер)

2,400 ден

Има

2,400 ден

PUPPY се карактеризира:

  • без житарки
  • употреба на свежо пилешко месо
  • додаден специфичен имунолошки комплекс
  • додаден колострум
Достапност: Има SKU: 10004610

Опис

HIGH PREMIUM CONCEPT

(за кучиња до 4 месечна возраст)

(Без житарки + КОЛОСТРУМ + Имунолошки комлекс)

PUPPY (СТАРТЕР) – особено е наменет за кученца во фазата на преминување од мајчино млеко на цврста храна. PUPPY овозможува постепено прилагодување на ензимите во дигестивниот систем на кученцата на цврста храна.

PUPPY се карактеризира:

  • без житарки
  • употреба на свежо пилешко месо
  • додаден специфичен имунолошки комплекс
  • додаден колострум

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: