BOSCH My FRIEND CAT 10kg

BOSCH My FRIEND CAT 10kg

my friend cat

BOSCH My FRIEND CAT 10kg

2,200 ден

Има

2,200 ден

My Friend CAT се карактеризира со:

– одличен и многу прифатлив вкус
– висококвалитетни протеински извори
– оптимална компатибилност
– висока сварливост
– балансиран Омега-3 / Омега-6 масни киселини

Достапност: Има SKU: 10004665

Опис

(Економска храна за мачки)

My Friend CAT е комплетна храна за возрасни мачки, погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали.

Вкусна и здрава храна.

 

My Friend CAT се карактеризира со:

– одличен и многу прифатлив вкус
– висококвалитетни протеински извори
– оптимална компатибилност
– висока сварливост
– балансиран Омега-3 / Омега-6 масни киселини

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: