BOSCH MINI Junior 15kg

bosch mini junior

BOSCH MINI Junior 15kg

3,700 ден

Има

3,700 ден

MINI JUNIOR се карактеризира:

  • без житарки кои содржат глутен
  • употреба на свежо пилешко месо
  • додаден специфичен имунолошки комплекс
  • додаден колострум
Достапност: Има SKU: 10004611

Опис

HIGH PREMIUM CONCEPT

(кучиња до 15 кг. крајна тежина)

(Без глутен + КОЛОСТРУМ + Имунолошки комлекс)

MINI JUNIOR е особено наменет за мали раси на кучиња кој се чуствителни на храна. Големината на гранилите, протеинскиот и минералниот состав специјално се прилагодени за кучиња од помали раси.

MINI JUNIOR се карактеризира:

  • без житарки кои содржат глутен
  • употреба на свежо пилешко месо
  • додаден специфичен имунолошки комплекс
  • додаден колострум

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: