BOSCH MEDIUM Junior 15kg

BOSCH MEDIUM Junior 15kg

bosch medium

BOSCH MEDIUM Junior 15kg

3,600 ден

Има

3,600 ден

MEDIUM JUNIOR се карактеризира:

  • без пченица
  • употреба на свежо пилешко месо
  • додаден специфичен имунолошки комплекс
  • додаден колострум
  • дополнителено додадени екстракти од школки за развој на ‘рскавиците и зглобовите
Достапност: Има SKU: 10004612

Опис

HIGH PREMIUM CONCEPT

(кучиња од 15 до 25 кг. крајна тежина)

(Без пченица + КОЛОСТРУМ + Имунолошки комлекс)

MEDIUM JUNIOR е наменета за кучиња од средно големи раси (од 15 – 25 кг. крајна тежина) кои во фаза на растење бараат избалансирана храна за подигање на формата, а не за премногу брз развој.

MEDIUM JUNIOR се карактеризира:

  • без пченица
  • употреба на свежо пилешко месо
  • додаден специфичен имунолошки комплекс
  • додаден колострум
  • дополнителено додадени екстракти од школки за развој на ‘рскавиците и зглобовите

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: