BOSCH HPC SOFT Патка & компир 12.5kg

BOSCH HPC SOFT Патка & компир 12.5kg

bosch hpc soft

BOSCH HPC SOFT Патка & компир 12.5kg

4,800 ден

Има

4,800 ден

BOSCH HPC SOFT со ПАТКА и компир се карактеризира:

 • 60% свежо месо од патка
 • Без житарки (Grain free)
 • Полувлажни – меки гранули
 • Додатоци за зголобови (Glukozamin и Hondroitin sulfat)
 • Додатоци за намален мирис на изметот
 • Идеална храна за чуствителни кучиња
Достапност: Има SKU: 10004633

Опис

HIGH PREMIUM Concept – “SOFT“

(деликатесна храна за чуствителни кучиња)

(меки гранули и без житарки – Grain FREE)

BOSCH HPC SOFT со ПАТКА и компир – без житарки – претставува здрава храна за возрасни кучиња од сите раси. Поради висок процент на месо од патка (мин. 60%), како единствен извор на протеини е совршено прилагодена за подобро искуство за хранење.

Меките гранули (18% влага) ја прават оваа храна особено вкусна за Вашето куче.

 

BOSCH HPC SOFT со ПАТКА и компир се карактеризира:

 • 60% свежо месо од патка
 • Без житарки (Grain free)
 • Полувлажни – меки гранули
 • Додатоци за зголобови (Glukozamin и Hondroitin sulfat)
 • Додатоци за намален мирис на изметот
 • Идеална храна за чуствителни кучиња

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: