BOSCH HPC PLUS Пастрмка & компир

BOSCH HPC PLUS Пастрмка & компир

bosch hpc plus

BOSCH HPC PLUS Пастрмка & компир

4,850 ден

Out of stock

4,850 ден

BOSCH HPC PLUS со ПАСТРМКА и компир се карактеризира:

  • Вкусна храна наменета за кучиња со проблеми во варењето на храната, како и за алергични кучиња
  • Содржи месо од пастрмка како главен извор на протеини
  • Без житарки (Grain free)
  • Додатоци за зголобови (Glukozamin и Hondroitin sulfat)

Додадени Омега-3 и Омега-6 масни киселини

Достапност: Нема на залиха SKU: 10004632

Опис

HIGH PREMIUM Concept – “PLUS“

(деликатесна храна за чуствителни кучиња)

(Без житарки – Grain FREE)

BOSCH HPC PLUS со ПАСТРМКА и компир – без житарки – е протеински производ на балансирана и здрава исхрана за возрасни кучиња од сите раси. Особено е погоден за исхрана на кучиња чуствителни на храна и алергии. Со ПАСТРМКАТА како единствен, животински и квалитетен извор на протеини и високо сварливите компир, го прават вашето куче да биде пријателски расположено.

Омега-3 и Омега-6 масни киселини се особено важни за убава кожа и сјајна наметка.

BOSCH HPC PLUS со ПАСТРМКА и компир се карактеризира:

  • Вкусна храна наменета за кучиња со проблеми во варењето на храната, како и за алергични кучиња
  • Содржи месо од пастрмка како главен извор на протеини
  • Без житарки (Grain free)
  • Додатоци за зголобови (Glukozamin и Hondroitin sulfat)

Додадени Омега-3 и Омега-6 масни киселини

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: