BOSCH BREEDER LINE PUPPY 20kg

BOSCH BREEDER LINE PUPPY 20kg

breeder line puppy

BOSCH BREEDER LINE PUPPY 20kg

3,200 ден

Има

3,200 ден

BOSCH BREEDER LINE PUPPY се карактеризира:

  • Висок процент на протеини и масти
  • Додатоци за здрава кожа и сјајно крзно
  • Добро формиран измет во мала количина
Достапност: Има SKU: 10005073

Опис

BREEDER LINE

(храна за возрасни кучиња)

BOSCH BREEDER LINE PUPPY е комплетна храна за млади кучиња  од сите раси. Погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали.

BOSCH BREEDER LINE PUPPY се карактеризира:

  • Висок процент на протеини и масти
  • Додатоци за здрава кожа и сјајно крзно
  • Добро формиран измет во мала количина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: