BOSCH BREEDER LINE MINI ADULT (јагнешко и ориз) 20kg

BOSCH BREEDER LINE MINI ADULT (јагнешко и ориз) 20kg

mini adult

BOSCH BREEDER LINE MINI ADULT (јагнешко и ориз) 20kg

3,100 ден

Има

3,100 ден

BOSCH BREEDER LINE MINI ADULT  со ЈАГНЕШКО и ориз се карактеризира:

  • Додадено јагнешко месо
  • Лесно сварлива храна
  • Без глутен
  • Избалансиран однос на протеини и масти
  • beta-glucans за зајакнување на имунолошкиот систем
Достапност: Има SKU: 10005433

Опис

NATURAL ORGANIC CONCEPT

(возрасни кучиња од мали раси и чуствителни на состојки од храна)

(Без глутен + Имунолошки комлекс)

BOSCH BREEDER LINE MINI ADULT со ЈАГНЕШКО и ориз е храна наменета за кучиња од мали раси (до 15кг тежина на возрасно куче) со нормална физичка активност или поактивни кучиња, исто така и за кучиња кој се попребирливи во поглед на исхраната.

Храната содржи протеини кој потекнуваат од јагнешко месо и високо сварливи ориз, со што се олеснива работата на дигестивниот систем.

 

BOSCH BREEDER LINE MINI ADULT  со ЈАГНЕШКО и ориз се карактеризира:

  • Додадено јагнешко месо
  • Лесно сварлива храна
  • Без глутен
  • Избалансиран однос на протеини и масти
  • beta-glucans за зајакнување на имунолошкиот систем

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: