BOSCH BREEDER LINE (ADULT) SPORT Energy Extra 20kg

BOSCH BREEDER LINE (ADULT) SPORT Energy Extra 20kg

breeder line sport

BOSCH BREEDER LINE (ADULT) SPORT Energy Extra 20kg

2,550 ден

Има

2,550 ден

BOSCH BREEDER LINE SPORT се карактеризира:

  • Висок процент на протеини и масти
  • Додатоци за здрава кожа и сјајно крзно
  • Добро формиран измет во мала количина
Достапност: Има SKU: 10005034

Опис

BREDEER LINE

(храна за возрасни кучиња)

BOSCH BREEDER LINE SPORT е комплетна храна за возрасни кучиња  со зголемена активност, погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали.

BOSCH BREEDER LINE SPORT се карактеризира:

  • Висок процент на протеини и масти
  • Додатоци за здрава кожа и сјајно крзно
  • Добро формиран измет во мала количина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: