BOSCH ADULT Риба & компир 15kg

BOSCH ADULT Риба & компир 15kg

bosch

BOSCH ADULT Риба & компир 15kg

3,200 ден

Има

3,200 ден

ADULT со РИБА и компир се карактеризира:

  • Висок квалитет на протеини
  • Екстракти од школка за подршка на зголобовите и ‘рскавицата
  • Додатоци за стабилизирање на цревната флора и имунитетот
  • Висок процент на незаситени масни киселини одговорни за виталност, здрава кожа и сјајно влакно
Достапност: Има SKU: 10004620

Опис

HIGH PREMIUM Concept

(возрасни кучиња, чуствителни на состојки во храната и со нормална активност)

(Без пченица + Имунолошки комлекс)

ADULT со РИБА и компир е храна за чуствителни кучиња со нормална физичка активност. Содржи високо квалитетни аминокиселини кои доаѓаат од протеините од рибата. Добро сварливиот компир, како извор на јаглени хидрати, ја дава потребната енергетска вредност на храната.

Добро избалансираната енергетска и протеинска вредност на оваа храна, го намалува ризикот од дебелеење на кучето со што би се оптовариле коските и зглобовите.

ADULT со РИБА и компир се карактеризира:

  • Висок квалитет на протеини
  • Екстракти од школка за подршка на зголобовите и ‘рскавицата
  • Додатоци за стабилизирање на цревната флора и имунитетот
  • Висок процент на незаситени масни киселини одговорни за виталност, здрава кожа и сјајно влакно

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: