BOSCH ADULT Пилешко & житарки 15kg

BOSCH ADULT Пилешко & житарки 15kg

bosch chicken

BOSCH ADULT Пилешко & житарки 15kg

3,200 ден

Има

3,200 ден

ADULT со пилешко и житарки се карактеризира:

  • Свежо месо од живина
  • Лесно сварлива храна
  • Екстракти од школка за подршка на зголобовите и ‘рскавицата
  • Додадени есенцијални масни киселини (Омега 3 и Омега 6)
  • Додатоци за стабилизирање на цревната флора и имунитетот
Достапност: Има SKU: 10004619

Опис

HIGH PREMIUM Concept

(возрасни кучиња со нормална активност)

(Без пченица + Имунолошки комлекс)

ADULT со Пилешко и пжитарки е храна за кучиња со нормална физичка активност.

ADULT со пилешко и житарки се карактеризира:

  • Свежо месо од живина
  • Лесно сварлива храна
  • Екстракти од школка за подршка на зголобовите и ‘рскавицата
  • Додадени есенцијални масни киселини (Омега 3 и Омега 6)
  • Додатоци за стабилизирање на цревната флора и имунитетот

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: